
Game Max Fortress корпусы TG 1126-3602R0022 қара
- Бар
- Коды:158987643
23 265 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GameMax Fortress TG Black компьютерлік корпусы пайдаланылмаған
Желдетуге, құрастыруға ыңғайлылыққа және әсерлі көрініске баса назар аудара отырып, қуатты ойын және жұмыс жүйелерін құрастыруға арналған заманауи Middle Tower пішін факторы корпусы. Корпустың қара нұсқасы қатаң стильді ерекшелейді және RGB жарықтандыруымен және кез келген конфигурацияның құрамдас бөліктерімен үйлесімді үйлеседі.
Fortress TG Black құрамдас бөліктерді таңдауда икемділікті қамтамасыз ете отырып, ұзын графикалық карталарды, биік процессорлық салқындатқыштарды және сұйық салқындату жүйесінің радиаторларын орнатуға мүмкіндік беретін кең ішкі кеңістікті ұсынады. Ойластырылған орналасу жүйені құрастыруды және жаңартуды жеңілдетеді, ал бірнеше желдеткіштерді орнатуға арналған орындар қарқынды жүктемелер кезінде тиімді ауа ағыны мен тұрақты температуралық жағдайларды қамтамасыз етеді.
Корпус әсерлі визуалды бейнені жасай отырып, ішкі компоненттер мен жарықтандыруды көрсетуге мүмкіндік беретін шыңдалған шыныдан (Tempered Glass) жасалған мөлдір бүйірлік панельмен жабдықталған. Кабельді басқарудың ыңғайлы жүйесі сымдарды ұқыпты орналастыруға, корпустың ішін ұқыпты ұстауға және ауа айналымын жақсартуға көмектеседі.
Қуат көзінің болмауы пайдаланушыға белгілі бір конфигурация үшін ең жақсы шешімді таңдау еркіндігін береді, бұл әсіресе қуатты компьютерлерді құру кезінде маңызды.
GameMax Fortress TG Black пайдаланусыз — тиімді салқындату, кеңістікті ұқыпты ұйымдастыру және көрнекі түрде тиімді дизайны бар өнімді компьютерді құрастыруға арналған әмбебап, функционалды және стильді шешім.
Желдетуге, құрастыруға ыңғайлылыққа және әсерлі көрініске баса назар аудара отырып, қуатты ойын және жұмыс жүйелерін құрастыруға арналған заманауи Middle Tower пішін факторы корпусы. Корпустың қара нұсқасы қатаң стильді ерекшелейді және RGB жарықтандыруымен және кез келген конфигурацияның құрамдас бөліктерімен үйлесімді үйлеседі.
Fortress TG Black құрамдас бөліктерді таңдауда икемділікті қамтамасыз ете отырып, ұзын графикалық карталарды, биік процессорлық салқындатқыштарды және сұйық салқындату жүйесінің радиаторларын орнатуға мүмкіндік беретін кең ішкі кеңістікті ұсынады. Ойластырылған орналасу жүйені құрастыруды және жаңартуды жеңілдетеді, ал бірнеше желдеткіштерді орнатуға арналған орындар қарқынды жүктемелер кезінде тиімді ауа ағыны мен тұрақты температуралық жағдайларды қамтамасыз етеді.
Корпус әсерлі визуалды бейнені жасай отырып, ішкі компоненттер мен жарықтандыруды көрсетуге мүмкіндік беретін шыңдалған шыныдан (Tempered Glass) жасалған мөлдір бүйірлік панельмен жабдықталған. Кабельді басқарудың ыңғайлы жүйесі сымдарды ұқыпты орналастыруға, корпустың ішін ұқыпты ұстауға және ауа айналымын жақсартуға көмектеседі.
Қуат көзінің болмауы пайдаланушыға белгілі бір конфигурация үшін ең жақсы шешімді таңдау еркіндігін береді, бұл әсіресе қуатты компьютерлерді құру кезінде маңызды.
GameMax Fortress TG Black пайдаланусыз — тиімді салқындату, кеңістікті ұқыпты ұйымдастыру және көрнекі түрде тиімді дизайны бар өнімді компьютерді құрастыруға арналған әмбебап, функционалды және стильді шешім.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gamemax |
| Корпус материалы | Болат |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 5.4 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сыртқы бөліктер 3.5 дюйм | 2 |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Жоқ |
| Кіріктірілген желдеткіштер | 1 х 120х120 мм |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 164 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 340 мм |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Алдыңғы есік | Жоқ |
| Өлшемдері | 421х210х460 мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Кеңейту слоттары | 7 |
| Форма-фактор | ATX|Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | Жоқ |
- Бағасы: 23 265 ₸



