
Game Max G561E-BK корпусы қара түсті
- Бар
- Коды:142720364
18 187 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gamemax |
| Корпус материалы | Болат |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4.35 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сұйық кристалды дисплей | Жоқ |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 2 |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Иә |
| Кіріктірілген желдеткіштер | артқы панельде 1 x 120 мм RGB |
| Кіріктірілген карта оқу құралы | Жоқ |
| Қосымша ақпарат | 1 x 120 мм желдеткіштің орнына алдыңғы панельде 5,25 жетекті орнатуға болады |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 156 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 360 мм |
| Қосымша желдеткіштерге арналған орындар | 2 x 120 мм алдыңғы панельде |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 2 |
| Алдыңғы есік | Жоқ |
| Шаңға қарсы сүзгі | төменгі панель |
| Өлшемдері | 20 x 45.2 x 42.4 см |
| Беткі панельдегі қосқыштар | Құлаққаптар, Микрофон, 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0 |
| Қоректендіру блогының орналасуы | жоғарыда |
| Кеңейту слоттары | 7 |
| Форма-фактор | ATX|Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 18 187 ₸




