
Game Max GX-1050 PRO 1050 Вт қуат беру блогы
- Бар
- Коды:115154856
151 406 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Game Max GX-1050 PRO 1050 Вт қуат беру блогы — бұл қуатты және сенімді шешім барлық компоненттердің тұрақты жұмысын қамтамасыз ететін компьютеріңіз үшін. 80 PLUS Platinum сертификатымен ол жоғары тиімділік пен энергияны үнемдеуге кепілдік береді.
✨ Ерекшеліктері:
- ✅ Қуаты 1050 Вт — қуатты ойын жүйелері мен жұмыс станциялары үшін қолайлы.
- 🧱 Қысқа тұйықталудан және шамадан тыс жүктемеден қорғау — жабдықтың қауіпсіздігін қамтамасыз етеді.
- 🌬 Салқындату жүйесі 140 мм — жүктеме кезінде де тыныш және тиімді жұмыс.
- 🔗 Ажыратылатын кабельдер — кабельдерді орнатуды және басқаруды жеңілдетеді.
- ⚡ 10 SATA қосқышы — көптеген жинақтағыштарды қосу үшін.
- 🔌 4 PCI-E қосқышы — заманауи видеокарталар үшін.
Бұл қуат көзі іздейтін ойыншылар мен кәсіпқойлар үшін өте қолайлы жоғары өнімділік және сенімділік өз жүйелерінде. Бұл кез келген тапсырманы орындай алатын қуатты компьютерді құрастыру үшін тамаша таңдау болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gamemax |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 1.5 кг |
| Кіріс кернеуі | 100-240 жылы |
| Қорғау | қысқа тұйықталудан қорғау (SCP), шамадан тыс жүктемеден қорғау (OPP), асқын кернеуден қорғау (OVP), төмен кернеуден (UVP) қорғау, жоғары температурадан (ОТП), блоктың кез келген шығысының шамадан тыс жүктелуінен жеке (OCP) |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Иә |
| CPU қосқыштарының саны | 2 |
| Иілгіш қосқыштардың саны | 1 |
| IDE қосқыштарының саны | 3 |
| PCI-E қосқыштарының саны | 4 |
| SATA қосқыштарының саны | 10 |
| Қуат | 1050 Вт |
| Ажыратылатын кабельдер | Иә |
| Өлшемдері | 160 × 150 × 86 мм |
| Сертификат 80 PLUS | Platinum |
| Салқындату жүйесі | 140 mm |
| Стандарт | APFC |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 20+4 pin |
| Шу деңгейі | 25 дБ |
- Бағасы: 151 406 ₸










