
Game Max GX 750GF Gold 2132-0750B0022 750 Вт қуат көзі
- Бар
- Коды:160275579
49 329 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
750 Вт GameMax GX 80GF модульдік 80+ Gold сертификатталған 750 Вт қуат көзі ықшам пакетте ең жоғары өнімділікті қамтамасыз етеді. Негізгі ерекшеліктері:
• Жоғары тиімділік: Энергияны үнемдеуге арналған LLC және DC-DC технологиясының арқасында 92%-дан астам тиімділік.
• Дыбыссыз және салқындату: HDB желдеткіші дыбыссыз жұмысты және жылуды тиімді таратуды қамтамасыз етеді.
• Модульдік дизайн: таза құрастыру және ауа ағынын жақсарту үшін қарапайым кабельді бағыттау.
• Тұрақты және берік: Қатты күйдегі конденсаторлар мен SMT компоненттері ұзақ мерзімді сенімділікті қамтамасыз етеді.
• Кең үйлесімділік: соңғы графикалық карталарды және кіріс кернеуінің толық диапазонын қолдайды.
• Қорғаныс: Жеті қорғаныс деңгейі жүйеңізді зияннан қорғайды.
• Жоғары тиімділік: Энергияны үнемдеуге арналған LLC және DC-DC технологиясының арқасында 92%-дан астам тиімділік.
• Дыбыссыз және салқындату: HDB желдеткіші дыбыссыз жұмысты және жылуды тиімді таратуды қамтамасыз етеді.
• Модульдік дизайн: таза құрастыру және ауа ағынын жақсарту үшін қарапайым кабельді бағыттау.
• Тұрақты және берік: Қатты күйдегі конденсаторлар мен SMT компоненттері ұзақ мерзімді сенімділікті қамтамасыз етеді.
• Кең үйлесімділік: соңғы графикалық карталарды және кіріс кернеуінің толық диапазонын қолдайды.
• Қорғаныс: Жеті қорғаныс деңгейі жүйеңізді зияннан қорғайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gamemax |
| Формфактор | ATX |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 1.6 кг |
| Қорғау | қысқа тұйықталудан қорғау (SCP), шамадан тыс жүктемеден қорғау (OPP), асқын кернеуден қорғау (OVP), төмен кернеуден (UVP) қорғау, жоғары температурадан (ОТП) |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Иә |
| Қуат | 750 Вт |
| 12VHPWR болуы | Жоқ |
| Ажыратылатын кабельдер | Иә |
| Өлшемдері | 150 × 140 × 86 мм |
| Сертификат 80 PLUS | Gold |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 20+4 pin |
- Бағасы: 49 329 ₸



