
Game Max GX 800G Gold 800 Вт қуат беру блогы
- Бар
- Коды:158813489
54 912 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gamemax |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 2.4 кг |
| Қорғау | қысқа тұйықталудан қорғау (SCP), шамадан тыс жүктемеден қорғау (OPP), асқын кернеуден қорғау (OVP), төмен кернеуден (UVP) қорғау, блоктың кез келген шығысының шамадан тыс жүктелуінен жеке (OCP) |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Иә |
| Қуат | 800 Вт |
| 12VHPWR болуы | Иә |
| Ажыратылатын кабельдер | Иә |
| Өлшемдері | 140х150х86 мм |
| Сертификат 80 PLUS | Gold |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 20+4 pin |
- Бағасы: 54 912 ₸



