
Game Max HYPE-M 9101-0000R0185 корпусы қара
- Бар
- Коды:158988136
98 281 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Эргономика, стильді дизайн және орнатудың қарапайымдылығы маңызды болып табылатын заманауи үй, кеңсе және ойын құрастыруларына арналған ықшам және функционалды Micro‑ATX/Mini‑ITX пішін факторы корпусы. Корпустың қара түсті нұсқасы қатаң сыртқы келбетке баса назар аударады және оны кез-келген компоненттер үшін әмбебап шешім етеді.
Корпус ықшам аналық платаларды, шағын және орта форматты графикалық карталарды, сондай-ақ ауа және шағын сұйық салқындату жүйелерін қолдайтын ішкі кеңістікті оңтайлы пайдалануды ұсынады. Ақылды орналасу жүйені құрастыруды және техникалық қызмет көрсетуді жеңілдетеді, ал желдеткіштерді орнату орындары құрамдас бөліктердің тіпті жүктеме кезінде де тұрақты жұмыс істеуі үшін жеткілікті ауа алмасуын қамтамасыз етеді.
GameMax HYPE‑M Black кабельді басқару элементтерімен жабдықталған, ол сымдарды ұқыпты орналастыруға және корпустың ішін ұқыпты ұстауға, ауа ағыны мен жинақтың сыртқы түрін жақсартуға көмектеседі. Қуат көзінің болмауы пайдаланушыға белгілі бір конфигурация үшін ең жақсы шешімді таңдау еркіндігін береді.
GameMax HYPE‑M Black without B/N — ұқыпты, өнімді ДК жүйесін ойластырылған салқындату және стильді дизайнмен шағын пакетте құрастыруға арналған ықшам, практикалық және әмбебап шешім.
Корпус ықшам аналық платаларды, шағын және орта форматты графикалық карталарды, сондай-ақ ауа және шағын сұйық салқындату жүйелерін қолдайтын ішкі кеңістікті оңтайлы пайдалануды ұсынады. Ақылды орналасу жүйені құрастыруды және техникалық қызмет көрсетуді жеңілдетеді, ал желдеткіштерді орнату орындары құрамдас бөліктердің тіпті жүктеме кезінде де тұрақты жұмыс істеуі үшін жеткілікті ауа алмасуын қамтамасыз етеді.
GameMax HYPE‑M Black кабельді басқару элементтерімен жабдықталған, ол сымдарды ұқыпты орналастыруға және корпустың ішін ұқыпты ұстауға, ауа ағыны мен жинақтың сыртқы түрін жақсартуға көмектеседі. Қуат көзінің болмауы пайдаланушыға белгілі бір конфигурация үшін ең жақсы шешімді таңдау еркіндігін береді.
GameMax HYPE‑M Black without B/N — ұқыпты, өнімді ДК жүйесін ойластырылған салқындату және стильді дизайнмен шағын пакетте құрастыруға арналған ықшам, практикалық және әмбебап шешім.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gamemax |
| Корпус материалы | Болат |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 12 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сыртқы бөліктер 3.5 дюйм | 2 |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Жоқ |
| Кіріктірілген желдеткіштер | 1 х 120х120 мм |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 157 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 400 мм |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 3 |
| Алдыңғы есік | Жоқ |
| Өлшемдері | 453х280х377 мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Кеңейту слоттары | 4 |
| Форма-фактор | Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | Жоқ |
- Бағасы: 98 281 ₸



