
Game Max Nova N5 корпусы қара
- Бар
- Коды:100819737
31 093 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gamemax |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Формфактор | ATX |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 2 |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Иә |
| Кіріктірілген желдеткіштер | 1 х 120х120 мм |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 156 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 360 мм |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 2 |
| Өлшемдері | 430х200х430 мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | жоғарыда |
| Кеңейту слоттары | 7 |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 31 093 ₸



