
Game Max Precision 2 1128-8008R0017 корпусы қара
- Бар
- Коды:158987566
37 476 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gamemax |
| Корпус материалы | Болат |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 8.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сыртқы бөліктер 3.5 дюйм | 2 |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Жоқ |
| Кіріктірілген желдеткіштер | 1 х 120х120 мм |
| Қосымша ақпарат | СЖО ұзындығы 120 / 140 / 240 / 280 / 360 |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 170 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 360 мм |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Алдыңғы есік | Жоқ |
| Өлшемдері | 443х210х493 мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Кеңейту слоттары | 7 |
| Форма-фактор | ATX|Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 37 476 ₸



