
Game Max Siege корпусы 9101-0800R0031 қара
- Бар
- Коды:159531039
33 194 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GameMax Siege Black компьютерлік корпусы пайдаланылмаған
Желдетуге, беріктікке және стильді көрініске баса назар аудара отырып, қуатты ойын және жұмыс жүйелерін құрастыруға арналған заманауи Middle Tower пішін факторы корпусы. Корпустың қара түсті нұсқасы кез келген конфигурация құрамдастарымен және RGB жарықтандыруымен оңай үйлесетін қатаң, әмбебап дизайнға баса назар аударады.
Корпус өнімді жүйенің конфигурациясы үшін икемді мүмкіндіктерді қамтамасыз ете отырып, ұзын графикалық карталарды, биік процессорлық салқындатқыштарды және сұйық салқындату жүйелерінің радиаторларын орнатуға мүмкіндік беретін кең ішкі кеңістікті ұсынады. Ойластырылған орналасу құрастыру және жаңарту процесін жеңілдетеді, ал желдеткіштерді орнату үшін қарастырылған орындар ауаның тұрақты айналымын қамтамасыз етеді және қарқынды жүктемелер кезінде де оңтайлы температуралық режимді сақтайды.
GameMax Siege Black сымдарды ұқыпты ұйымдастыруға, ішкі кеңістікті таза ұстауға және ауа ағынын жақсартуға көмектесетін ыңғайлы кабельді басқару жүйесімен жабдықталған. Жинақтағыштарға арналған бекіткіштердің болуы және интерфейс панельдерінің ыңғайлы орналасуы корпусты ойын және жұмыс тапсырмалары үшін әмбебап шешімге айналдырады.
Қуат көзінің болмауы пайдаланушыға жүйенің белгілі бір конфигурациясы мен талаптары үшін ең жақсы шешімді таңдау еркіндігін береді.
GameMax Siege Black қолданбасыз — тиімді салқындату және ішкі кеңістікті ұқыпты ұйымдастыру мүмкіндігі бар өнімділігі жоғары компьютерді құрастыруға арналған сенімді, функционалды және стильді шешім.
Желдетуге, беріктікке және стильді көрініске баса назар аудара отырып, қуатты ойын және жұмыс жүйелерін құрастыруға арналған заманауи Middle Tower пішін факторы корпусы. Корпустың қара түсті нұсқасы кез келген конфигурация құрамдастарымен және RGB жарықтандыруымен оңай үйлесетін қатаң, әмбебап дизайнға баса назар аударады.
Корпус өнімді жүйенің конфигурациясы үшін икемді мүмкіндіктерді қамтамасыз ете отырып, ұзын графикалық карталарды, биік процессорлық салқындатқыштарды және сұйық салқындату жүйелерінің радиаторларын орнатуға мүмкіндік беретін кең ішкі кеңістікті ұсынады. Ойластырылған орналасу құрастыру және жаңарту процесін жеңілдетеді, ал желдеткіштерді орнату үшін қарастырылған орындар ауаның тұрақты айналымын қамтамасыз етеді және қарқынды жүктемелер кезінде де оңтайлы температуралық режимді сақтайды.
GameMax Siege Black сымдарды ұқыпты ұйымдастыруға, ішкі кеңістікті таза ұстауға және ауа ағынын жақсартуға көмектесетін ыңғайлы кабельді басқару жүйесімен жабдықталған. Жинақтағыштарға арналған бекіткіштердің болуы және интерфейс панельдерінің ыңғайлы орналасуы корпусты ойын және жұмыс тапсырмалары үшін әмбебап шешімге айналдырады.
Қуат көзінің болмауы пайдаланушыға жүйенің белгілі бір конфигурациясы мен талаптары үшін ең жақсы шешімді таңдау еркіндігін береді.
GameMax Siege Black қолданбасыз — тиімді салқындату және ішкі кеңістікті ұқыпты ұйымдастыру мүмкіндігі бар өнімділігі жоғары компьютерді құрастыруға арналған сенімді, функционалды және стильді шешім.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gamemax |
| Корпус материалы | Болат |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 7 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сұйық кристалды дисплей | Жоқ |
| Сыртқы бөліктер 3.5 дюйм | 2 сыртқы |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Жоқ |
| Кіріктірілген карта оқу құралы | Жоқ |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 165 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 410 мм |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 3 ішкі |
| Алдыңғы есік | Жоқ |
| Өлшемдері | 465х210х485 мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Форма-фактор | ATX|ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 33 194 ₸



