
Atlantiq ASDH-12DF ақ + монтаждау жинағы
- Бар
- Коды:137825063
170 990 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Сыртқы блоктың габаритті өлшемдері | |
|---|---|
| Сыртқы блоктың салмағы | 23 кг |
| Ішкі блоктың габаритті өлшемдері | |
| Ішкі блоктың салмағы | 7 кг |
| Негізгі | |
| Салқындату қабілеті | 14000 BTU/сағ |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қашықтан басқару пульті | Иә |
| ағындық желдету режимі | Жоқ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сплит-жүйенің ішкі блогы немесе жылжымалы кондиционер (ШхВхГ) | 805*270*197 мм |
| Қолданылатын температуралар диапазоны | -10-дан 42-ге дейін |
| Қосымша режимдер | автоматты режим, температураны автоматты түрде ұстап тұру, түнгі режим, ауаны құрғату, желдету режимі (салқындатусыз және жылытусыз), өздігінен тазалау |
| Басқа функциялар мен ерекшеліктер | ауа ағынының бағытын реттеу мүмкіндігі |
| Инвертор (қуатты бірқалыпты реттеу) | Иә |
| Энергия тиімділігі сыныбы | A+ |
| Жинақтау | су төгетін түтік|кондиционер|мыс қондырғысы (мыс құбыр)|сыртқы блок|қашықтан басқару пульті|электр кабелі |
| Максималды ауа ағыны | 9.16 куб. м/мин |
| Ішкі блоктың шуының максималды деңгейі | 39 дБ |
| Монтаждау жинағы | Иә |
| Қыздыру режиміндегі қуат | 3600 Вт |
| Салқындату режиміндегі қуат | 3450 Вт |
| Сплит-жүйенің сыртқы блогы немесе терезе кондиционері (ШхВхГ) | 660*530*240 мм |
| Қызмет көрсетілетін алаң, шаршы метр | 38 шаршы метр |
| Негізгі режимдер | салқындату / жылыту |
| Жылыту кезінде тұтынылатын қуат | 1000 Вт |
| Салқындату кезінде тұтынылатын қуат | 1075 Вт |
| Желдеткіш жылдамдығын реттеу | Иә |
| Құрғату режимі | Иә |
| Орнату тәсілі | Қабырғалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қосу/өшіру таймері | Иә |
| Салқындату/жылыту режимінде кондиционерді пайдалануға арналған температура | от -7°C до +43°C |
| Түрі | Сплит-жүйе |
| Хладагент түрі | R 410A |
| Мобильді құрылғыдан басқару | Жоқ |
| Ауаны ұсақ тазалау сүзгілері | Иә |
| Түсі | Ақ |
| Ішкі блоктардың саны | 1 |
- Бағасы: 170 990 ₸







