
Game Max RGB PRO 750G Gold 2141-0750B0018 750 Вт қуат беру блогы
- Бар
- Коды:160275786
93 593 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gamemax |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 2.68 кг |
| Қорғау | қысқа тұйықталудан қорғау (SCP), шамадан тыс жүктемеден қорғау (OPP), асқын кернеуден қорғау (OVP), төмен кернеуден (UVP) қорғау, жоғары температурадан (ОТП), блоктың кез келген шығысының шамадан тыс жүктелуінен жеке (OCP) |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Жоқ |
| PCI-E қосқыштарының саны | 5 |
| SATA қосқыштарының саны | 8 |
| Қуат | 750 Вт |
| 12VHPWR болуы | Иә |
| Ажыратылатын кабельдер | Иә |
| Өлшемдері | 150x165x86mm |
| Сертификат 80 PLUS | Gold |
| Салқындату жүйесі | Желдеткіш 14 см |
| Стандарт | ATX 3.1 |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 20+4 pin |
- Бағасы: 93 593 ₸



