
Сорғыш LEX BRIZ 600 қара
- Қолжетімді емес
- Коды:110491723
54 434 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | LEX |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Жұмыс режимдері | Бөлу |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 5 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 100 Вт |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ауа өткізгіш келте құбырының диаметрі | 120 мм |
| Шудың максималды деңгейі | 50 дБ |
| Корпус материалы | Болат |
| Жарықтандыру | 2 Х 1 Вт |
| Өнімділік | 700 текше метр/сағ |
| Өлшемдері (ВхШхГ) | 87.1х59.6х45.3 |
| Ендіру түрі | қабырғаға |
| Жарықтандыру түрі | жарықдиодты шам |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | камин бөлмесі |
| Сүзгі | алюминий сүзгісі |
| Түсі | Қара |
| Ені | 59.6 см |
| Ендірме ені | 60 см |
| Басқару элементтері | түймелі |
- Бағасы: 54 434 ₸

