
Xiaomi CCTV камерасы C701 MJSXJ27CM, 8MP, кеңейтімі 3840x2160
- Бар
- Коды:154255448
45 296 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сымсыз байланыс | Wi-Fi |
| Салмақ | 0.297 кг |
| Түрі | бейнебақылау камерасы |
| Өлшемдері | 79 × 79 × 119 мм |
| Датчиктер | қозғалыстар, дыбыстың |
| Сурет | түрлі-түсті |
| Мегапиксельдер саны | 8 Мпикс |
| Жинақтау | Адаптер питания |
| Максималды рұқсат | 3840x2160 |
| Қорек кернеуі | 5В |
| Түнгі режим | Иә |
| Объектив | түзету. фокус |
| Бейнекамералар стандарты | WiFi |
| Бейнекамера түрі | сандық |
| Тағам түрі | адаптерден |
| Қосылу түрі | сымсыз |
| Көлденеңінен қарау бұрышы | 360 ° |
| Функциялары мен ерекшеліктері | түнгі режим |
| Негізгі атрибуттар | |
| ИК-жарықтандыру қашықтығы | 10.0 |
- Бағасы: 45 296 ₸




