
Пісіру беті MILLEN MGHD 7501 BL қара, мөлдір
- Бар
- Коды:154120988
168 990 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Домино дизайны | Жоқ |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Электр өртеу | Жоқ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Оттықтардың барлығы | 5 |
| Тереңдігі | 52 см |
| Ендіру тереңдігі | 49 см |
| Қысқа мерзімді үзіліс | Жоқ |
| Беткі материал | эмальданған болат |
| Оттықтар панелі | эмаль |
| Ауыстырып қосқыштар | айналмалы |
| Панельдің орналасуы | алдынан |
| Плита түрі | Газды |
| Беттің түрі | қайнату бөлмесі |
| Орнату | тәуелсіз |
| Түсі | Мөлдір, Қара |
| Шойын торлар | Жоқ |
| Ені | 74 см |
| Ендірме ені | 56 см |
- Бағасы: 168 990 ₸





