
Пісіру беті MILLEN MGHD 7501 IX сұр
- Қолжетімді емес
- Коды:154121007
161 139 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Домино дизайны | Жоқ |
| Түсі | Сұр |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Электр өртеу | Жоқ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Оттықтардың барлығы | 5 |
| Тереңдігі | 52 см |
| Ендіру тереңдігі | 49 см |
| Қысқа мерзімді үзіліс | Жоқ |
| Беткі материал | тот баспайтын болат |
| Оттықтар панелі | тот баспайтын.болат |
| Ауыстырып қосқыштар | айналмалы |
| Панельдің орналасуы | алдынан |
| Плита түрі | Газды |
| Беттің түрі | қайнату бөлмесі |
| Орнату | тәуелсіз |
| Шойын торлар | Жоқ |
| Ені | 74 см |
| Ендірме ені | 56 см |
- Бағасы: 161 139 ₸





