
Монитор 32" Iiyama HB3201UHSNP-B1 қара
- Бар
- Коды:160447139
673 421 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Iiyama |
| Сенсорлық экран | Жоқ |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 9 кг |
| Экран | |
| Жауап беру уақыты | 4 мс |
| Қосымша сипаттамалары | |
| 90 градусқа бұрылу | Иә |
| Қызметтері | |
| 3D қолдау | Жоқ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кірістер | DisplayPort, HDMI, USB, USB Type-C |
| Шығулар | құлаққаптарға арналған ұяшық |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 71.4 x 43.8 x 26 см |
| Қиғаш | 32 дюйм |
| Қосымша | Поворот экрана на 90° (портретный режим), Регулировка по высоте, Технология устранения мерцания, Фильтр синего цвета, Аудиодинамики |
| Ойын мониторы | Жоқ |
| Қисық экран | Жоқ |
| Интерфейстер | Разъем для наушников, 2 x USB Type-A, USB 3.0 Type-B, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-A, USB Type-C, RJ-45 |
| Контраст қатынасы | 3000 :1 |
| Кадрларды жаңартудың макс. жиілігі | 60 Гц |
| Түстердің максималды саны | 1 миллиардтан астам |
| Қабырғаға бекіту | 100х100 мм |
| Шолу аймағы | H:178/V:178 |
| Экранды жабу | күңгірт |
| Портативті | Жоқ |
| Тұтынылатын қуат | 32 |
| Рұқсат | 3840x2160 |
| Биіктігі бойынша реттеу | Иә |
| Тараптардың арақатынасы | 16:9 |
| Стандарттар | VESA |
| СК-матрицаның түрі | IPS |
| Жад карталарын оқуға арналған құрылғы | Жоқ |
| Түсі | Қара |
| Жарықтық | 450 кд/м2 |
- Бағасы: 673 421 ₸








