
APC APCRBC110 батареясы қара
- Бар
- Коды:102019604
49 692 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | APC by Schneider Electric |
| Кернеу | 12 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сыйымдылығы | 7000 МАч |
| Жұмыс температурасы | 0-40°C |
| Өлшемдері | 105x151x65 мм |
| Түрі | аккумуляторлық жинақ |
| Химиялық түрі | Li-Ion |
- Бағасы: 49 692 ₸

