
DELTA UPS303HH330N035 үздіксіз қуат көзі
- Бар
- Коды:141900803
2 819 545 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Delta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Түрі | үздіксіз қоректендіру көзі |
| Тірекке орнату мүмкіндігі | Жоқ |
| Шығу қуаты (белсенді) | 30000 Вт |
| Шығу қуаты (толық) | 30000 ВА |
| Батареяны ыстық ауыстыру | Жоқ |
| Батареяны ауыстыру | Жоқ |
| Дыбыстық сигнализация | Иә |
| Интерфейстер | RS-232, USB |
| Макс. кіріс кернеуі | 477 В |
| Мин. кіріс кернеуі | 242 В |
| Қосымша интерфейстерге арналған слот | Жоқ |
| Түрі | қосарланған түрлендірумен |
| Шығыс сигналының түрі | синусоид бұрмалаусыз |
- Бағасы: 2 819 545 ₸

