
Brateck MDS13-1 микрофон тұғыры қара
- Бар
- Коды:108215253
19 244 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Brateck |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.6 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Конструктивтік орындау | үстел үсті |
| Максималды биіктік | 84.7 см |
| Ең төменгі биіктік | 40 см |
| Тірек құрылымы | қысқыш |
| Ерекшеліктері | 360 градусқа бұрылу мүмкіндігі |
| Микрофонды бекіту бұрандасы | 3/8|5/8 |
| Биіктікті реттеу түрі | пневматикалық |
| Түсі | Қара |
- Бағасы: 19 244 ₸





