
Schneider Electric Nu586254 кабелінің шығысы, орнатылатын (жасырын)
- Бар
- Коды:113734308
9 185 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Schneider Electric |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 75 мм |
| Ені | 75 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 5 мм |
| Хабарламалар саны | 1 |
| Материал | Пластик |
| Монтаждау | ендірілетін (жасырын) |
| Қорғау дәрежесі | IP20 |
| Түрі | кабель шығысы |
- Бағасы: 9 185 ₸

