
DKC соединение/накладка на стык для плинтусного кабель-канала 40х80х60 мм
- Бар
- Коды:138721908
2 130 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DKC |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 40 мм |
| Ені | 80 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 60 мм |
| Материал | Пластик |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ернеулік кабель-арнасы үшін түйіспеге жалғау/қондырма |
- Бағасы: 2 130 ₸

