
Монитор 27" Iiyama XUB2797QSU-B2 черный
- Бар
- Коды:161594906
124 493 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Iiyama |
| Сенсорлық экран | Жоқ |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 5.4 кг |
| Экран | |
| Жауап беру уақыты | 1 мс |
| Қосымша сипаттамалары | |
| 90 градусқа бұрылу | Жоқ |
| Қызметтері | |
| 3D қолдау | Жоқ |
| Қуат көзі | |
| Қуат тұтыну | 22 Вт |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кіріктірілген веб-камера | Жоқ |
| Кірістер | HDMI, Mini DisplayPort |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | Тұғыры бар өлшемі 611.5 x 550.5 x 209.5 мм. Тұғырсыз өлшемі 611.5 x 400.5 x 209.5 мм. |
| Қиғаш | 27 дюйм |
| Динамикалық контраст | 80000000 :1 |
| Ойын мониторы | Жоқ |
| Қисық экран | Жоқ |
| Контраст қатынасы | 1300 :1 |
| Кадрларды жаңартудың макс. жиілігі | 100 Гц |
| Қабырғаға бекіту | 100х100 мм |
| Шолу аймағы | 178° / 178° |
| Экранды жабу | күңгірт |
| Портативті | Жоқ |
| Рұқсат | 1920x1080 |
| Биіктігі бойынша реттеу | Иә |
| Тараптардың арақатынасы | 16:9 |
| СК-матрицаның түрі | IPS |
| Жад карталарын оқуға арналған құрылғы | Жоқ |
| Түсі | Қара |
| Жарықтық | 300 кд/м2 |
- Бағасы: 124 493 ₸





