
Проекционный экран XG DLS-ERC274x206W
- Бар
- Коды:161701490
107 202 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Экранның өлшемдері | |
|---|---|
| Салмақ | 11.5 кг |
| тараптардың арақатынасы | 4:3 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кенептің биіктігі | 266 см |
| Қиғаш | 135 дюйм |
| Жетек | Электрлік |
| Өлшемдері | 266x199 см |
| Түрі | қабырғалық-төбелік |
| Экран түрі | орам |
| Жайманың ені | 199 см |
- Бағасы: 107 202 ₸

