
Рюкзак NinetyGo текстиль, полиэстер серый, голубой
- Бар
- Коды:116025158
25 658 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Биіктігі | 34 см |
| Тереңдігі | 17 см |
| Ені | 33.5 см |
| Материал | Полиэстер |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кім үшін | балалар үшін |
| Ілмек | Найзағай |
| Үстіңгі материал | Полиэстер, Тоқыма |
| Ерекшеліктері | қалталар, Иық бауы |
| Стиль | мектеп |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Сөмке |
| Түсі | Көгілдір, Сұр |
- Бағасы: 25 658 ₸



