
Монитор 24.1" ASUS ROG Strix XG248QSG 610hz черный
- Бар
- Коды:161880384
620 693 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Asus |
| Сенсорлық экран | Жоқ |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 3.3 кг |
| Экран | |
| Жауап беру уақыты | 0.1 мс |
| Қосымша сипаттамалары | |
| 90 градусқа бұрылу | Иә |
| Қызметтері | |
| 3D қолдау | Жоқ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кірістер | DisplayPort, HDMI, USB Type-C |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 54.1 x 22.5 x 43.5 см - с подставкой |
| Қиғаш | 24.1 дюйм |
| Ойын мониторы | Иә |
| Қисық экран | Жоқ |
| Интерфейстер | HDMI, DisplayPort, USB Type-C |
| Контраст қатынасы | 10000 :1 |
| Кадрларды жаңартудың макс. жиілігі | 610 Гц |
| Экранды жабу | шағылуға қарсы, антистатическое, күңгірт |
| Портативті | Жоқ |
| Тұтынылатын қуат | при работе: 28 Вт, в режиме ожидания: 0.3 Вт |
| Рұқсат | 1920x1080 |
| Биіктігі бойынша реттеу | Иә |
| Тараптардың арақатынасы | 16:9 |
| Экранды динамикалық жаңарту технологиясы | AMD FreeSync Premium |
| СК-матрицаның түрі | TN |
| Жад карталарын оқуға арналған құрылғы | Жоқ |
| Түсі | Қара |
| Жарықтық | 400 кд/м2 |
- Бағасы: 620 693 ₸






