
CHANGHONG CHGL-18DL ақ + монтаждау жинағы
- Бар
- Коды:137697665
214 502 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Changhong |
| Салқындату қабілеті | 18000 BTU/сағ |
| Сыртқы блоктың габаритті өлшемдері | |
| Сыртқы блоктың салмағы | 32 кг |
| Ішкі блоктың габаритті өлшемдері | |
| Ішкі блоктың салмағы | 10 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қашықтан басқару пульті | Иә |
| ағындық желдету режимі | Жоқ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сплит-жүйенің ішкі блогы немесе жылжымалы кондиционер (ШхВхГ) | 908x295x220 мм |
| Қосымша режимдер | автоматты режим, түнгі режим, ауаны құрғату, желдету режимі (салқындатусыз және жылытусыз), өздігінен тазалау |
| Басқа функциялар мен ерекшеліктер | ауа ағынының бағытын реттеу мүмкіндігі |
| Инвертор (қуатты бірқалыпты реттеу) | Жоқ |
| Энергия тиімділігі сыныбы | A+ |
| Жылдамдықтар саны | 3 |
| Жинақтау | су төгетін түтік|кондиционер|мыс қондырғысы (мыс құбыр)|сыртқы блок|қашықтан басқару пульті|электр кабелі |
| Ішкі блоктың шуының максималды деңгейі | 42 дБ |
| Монтаждау жинағы | Иә |
| Қыздыру режиміндегі қуат | 5334 Вт |
| Салқындату режиміндегі қуат | 5275 Вт |
| Сплит-жүйенің сыртқы блогы немесе терезе кондиционері (ШхВхГ) | 780х560х270 мм |
| Қызмет көрсетілетін алаң, шаршы метр | 50 шаршы метр |
| Негізгі режимдер | салқындату / жылыту |
| Жылыту кезінде тұтынылатын қуат | 1476 Вт |
| Салқындату кезінде тұтынылатын қуат | 1638 Вт |
| Желдеткіш жылдамдығын реттеу | Иә |
| Құрғату режимі | Иә |
| Орнату тәсілі | Қабырғалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қосу/өшіру таймері | Иә |
| Түрі | Сплит-жүйе |
| Хладагент түрі | R 410A |
| Мобильді құрылғыдан басқару | Жоқ |
| Ауаны ұсақ тазалау сүзгілері | Иә |
| Түсі | Ақ |
| Ішкі блоктардың саны | 1 |
- Бағасы: 214 502 ₸








