
Акустическая система Klipsch ProMedia Lumina
- Бар
- Коды:161696938
205 968 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Klipsch |
| Акустикалық безендіру | Фазоинвертор типі |
| Жолақтар саны | 2 |
| Максималды қуат | 80 Вт |
| Қуат | 50 Вт |
| Сезімталдық | 98 дБ |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Акустикалық сәулелену | Монополярлы |
| импеданс | 8 Ом |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4.99 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сымсыз интерфейстер | Bluetooth |
| Жаңғыртылатын жиіліктер диапазоны | 40Гц-20КГц |
| Интерфейстер | Bluetooth 5.3,type-c,aux |
| Материал | Пластик |
| Мақсаты | Сабвуфер, Фронтальный громкоговоритель |
| Ерекшеліктері | Для компьютера |
| Өлшемдері | 420х420х395 мм |
| Жиынтықтың құрамы | Две колонки и сабвуфер |
| Түрі | Белсенді|Сөре бөлмесі |
| Сәуле шығарғыштардың типі | динамикалық |
| Орнату | Үстел үсті |
| Түсі | Қара |
- Бағасы: 205 968 ₸

