
Кулер для воды AQUA Aqua 8TA белый
- Бар
- Коды:112591124
28 906 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Aqua |
| Түрі | кулер |
| Салқындату түрі | Электрондық |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 45 см |
| Тереңдігі | 25 см |
| Су құбырына қосу | Жоқ |
| Орнату | үстел үсті |
| Бөтелкені орнату | жоғарғы |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 25 см |
- Бағасы: 28 906 ₸








