
Ноутбук ASUS F16 FX608JPR-RV118 16" / 16 ГБ / SSD 1000 ГБ / ОЖ жоқ / 90NR0NG1-M007F0
- Бар
- Коды:162393417
1 009 218 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Asus |
| Түсі | Сұр |
| Түрі | Ноутбук |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2.2 кг |
| Экран | |
| Экран диагоналы | 16 дюйм |
| Матрица түрі | IPS |
| Частота обновления экрана | 165 Гц |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Пернетақтаны жарықтандыру | Иә |
| Процессордың сипаттамалары | |
| Процессор түрі | FX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея | 90 Вт сағ 4 ұялы литий-ионды аккумулятор |
| Процессордың базалық жиілігі | 2400 мГц |
| Бейне карта | nVIDIA GeForce RTX 5070, 8 ГБ GDDR7 |
| Өлшемдері (ЛхШхТ) | 35.4 х 26.9 х 2.7 см |
| Процессор ядроларының саны | 10 ядро |
| Процессордың максималды жиілігі | 4800 мГц |
| Жинақтағыштардың жалпы көлемі | 1000 ГБ |
| Операциялық жүйе | ОЖ жоқ |
| Экранды жабу | шағылуға қарсы |
| Орталық Есептеуіш Бөлім | Intel Core i5-14450HX |
| ЖЖҚ көлемі | 16 ГБ |
| Экран ажыратымдылығы | 1920x1200 |
| Пернетақтаның орналасуы | Ағылшын|Орыс |
| Бейне адаптердің түрі | дискретті және кіріктірілген графикалық карталар |
| Қатты диск түрі | SSD |
- Бағасы: 1 009 218 ₸







