
Блок питания FSP Group VITA-1000GM 1000 Вт
- Бар
- Коды:161779370
83 584 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FSP Group |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 2.5 кг |
| Қорғау | қысқа тұйықталудан қорғау (SCP), шамадан тыс жүктемеден қорғау (OPP), асқын кернеуден қорғау (OVP), төмен кернеуден (UVP) қорғау, жоғары температурадан (ОТП), блоктың кез келген шығысының шамадан тыс жүктелуінен жеке (OCP) |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Жоқ |
| Қуат | 1000 Вт |
| 12VHPWR болуы | Иә |
| Ажыратылатын кабельдер | Иә |
| Өлшемдері | 86х150х140 мм |
| Сертификат 80 PLUS | Gold |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 20+4 pin |
- Бағасы: 83 584 ₸

