
Grandstream блок питания RPS-70W
- Бар
- Коды:161683640
49 012 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grandstream |
| Шығу кернеуі | 12 В |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Құрылғы түрі | қоректендіру блогы |
| Кіріс кернеуі | 240 Жылы |
| Шығу тогы | 5.8 А |
| Қуат | 70 Вт |
| Өлшемдері | 127x76x31мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
- Бағасы: 49 012 ₸

