
Салқындату жүйесі LIAN LI GA II Trinity SL-INF 240, 2x120mm White ақ
- Бар
- Коды:159602807
146 641 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Lian Li |
| Максималды айналу жылдамдығы | 2100 айн/мин |
| Шудың максималды деңгейі | 29 дБ |
| Радиатор материалы | Алюминий |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 119.2 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы | 277.5 мм |
| Жинақтағы желдеткіштер саны | 2 дана |
| Максималды ауа ағыны | 61.3 CFM |
| Мөлдір түтіктер | Жоқ |
| Желдеткіштердің өлшемдері | 120х120 мм |
| Размеры водоблока | 74 x 74 x 69 мм |
| Желдеткіштерді қосуға арналған қосқыш | 4-pin |
| Сорғыны қосу қосқышы | 4-pin |
| Бөлінетін қуат(TDP) | 280 Вт |
| Айналу жылдамдығын реттеу | автоматты (PWM) |
| Розетка | AM4|AM5|LGA 1151|LGA 1200|LGA 1700 |
| Жарықтандыру түрі | ARGB |
| Желдеткіш мойынтіректерінің түрі | гидродинамикалық |
| Қалыңдық | 27 мм |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 146 641 ₸



