
Блок питания LIAN LI SP0850P G9P.SP0850P.W000.EU 850 Вт
- Бар
- Коды:158813144
148 531 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Lian Li |
| Формфактор | SFX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 1 кг |
| Кіріс жиілігі | 50 - 60 Гц |
| Кіріс кернеуі | 100 - 240 жылы |
| Қосымша ақпарат | Өрілген кабельдер, Модульдік кабель қосылымы, EPS12V қолдауы, Жапондық конденсаторлар |
| Қорғау | қысқа тұйықталудан қорғау (SCP), шамадан тыс жүктемеден қорғау (OPP), асқын кернеуден қорғау (OVP), төмен кернеуден (UVP) қорғау, жоғары температурадан (ОТП) |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Иә |
| SATA қосқыштарының саны | 5 |
| 12VHPWR болуы | Жоқ |
| Ажыратылатын кабельдер | Иә |
| Өлшемдері | 12.5 x 6.3 x 10 см |
| Сертификат 80 PLUS | Platinum |
| Стандарт | ATX 12V 3.1 |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 20+4 pin |
| Негізгі | |
| Қуат | 850 Вт |
- Бағасы: 148 531 ₸




