
Вентилятор для корпуса LIAN LI UNI FAN CL WIRELESS REV.BLADE 3x120mm Black G99.12RCL1W3B.00
- Бар
- Коды:158517462
30 688 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Lian Li |
| Максималды айналу жылдамдығы | 2100 айн/мин |
| Шудың максималды деңгейі | 29 дБ |
| Түсі | Қара |
| қызметі | Корпусқа арналған |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1000 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қосымша ақпарат | Беспроводной, реверсивные лопасти |
| Жинақтағы желдеткіштер саны | 3 дана |
| Жинақтау | 3 вентилятора 120 мм |
| Қосқыш | 4-pin |
| Айналудың минималды жылдамдығы | 250 айн/мин |
| Желдеткіштің өлшемі | 120х120 мм |
| Айналымдарды реттеу | автоматты (PWM) |
| Желдеткіштің қалыңдығы | 28 мм |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 30 688 ₸




