
Коврик для мыши ASUS NC21 ROG SCABBARD II-KJP белый
- Бар
- Коды:161755694
34 665 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Asus |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы, мм | 900 мм |
| Ойын | Иә |
| Негіз материалы | мата |
| Жабын материалы | мата |
| Білек астындағы жастық | Жоқ |
| Қалыңдығы (мм) | 3 мм |
| Ені, мм | 400 мм |
- Бағасы: 34 665 ₸




