
Система охлаждения ASUS ROG RYUO IV 360 ARGB WHT белый
- Бар
- Коды:162392912
281 655 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Asus |
| Шудың максималды деңгейі | 30.7 дБ |
| Радиатор материалы | Алюминий |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 120 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы | 399.5 мм |
| Жинақтағы желдеткіштер саны | 3 дана |
| Желдеткіштердің өлшемдері | 120х120 мм |
| Желдеткіштерді қосуға арналған қосқыш | 4-pin |
| Бөлінетін қуат(TDP) | 300 Вт |
| Розетка | LGA 1200|LGA 1700|LGA 1851 |
| Жарықтандыру түрі | ARGB |
| Қалыңдық | 30 мм |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 281 655 ₸

