
Система охлаждения ASUS TUF Gaming LC III 360 ARGB 90RC0191-B0EAY0 черный
- Бар
- Коды:161209755
93 786 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Asus |
| Максималды айналу жылдамдығы | 2600 айн/мин |
| Шудың максималды деңгейі | 37.4 дБ |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1580 г |
| Ені | 120 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы | 397 мм |
| Қосымша ақпарат | Антивибрационная резина, Дизайн в стиле материнских плат серии TUF Gaming |
| Жинақтағы желдеткіштер саны | 3 дана |
| Максималды ауа ағыны | 90.78 CFM |
| Радиатор материалы | алюминий+мыс |
| Айналудың минималды жылдамдығы | 650 айн/мин |
| Желдеткіштердің өлшемдері | 120х120 мм |
| Желдеткіштерді қосуға арналған қосқыш | 4-pin |
| Бөлінетін қуат(TDP) | 350 Вт |
| Розетка | AM4|AM5|LGA 1150|LGA 1151|LGA 1155|LGA 1156|LGA 1200|LGA 1700|LGA 1851 |
| Жарықтандыру түрі | ARGB |
| Қалыңдық | 27 мм |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 93 786 ₸




