
Ноутбук HP 15s 15.6" / 4 Гб / SSD 256 Гб / Без ОС / 15s-fq3002ci / 7E4T0EA
- Бар
- Коды:110170450
149 862 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hewlett Packard |
| Түсі | Қара |
| Түрі | Ноутбук |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.5 кг |
| Экран | |
| Экран диагоналы | 15.6 дюйм |
| Матрица түрі | IPS |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Қосылу және байланыс | |
| USB 3.0 интерфейстерінің саны | 2 |
| Процессордың сипаттамалары | |
| L3 кэш көлемі | 4 Мб |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Пернетақтаны жарықтандыру | Жоқ |
| Орналасу құрылғылары | Touchpad |
| Графика | |
| Бейне жады түрі | SMA |
| Жедел жад | |
| Жад жиілігі | 2933 МГц |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея | 41 Вт сағ |
| Процессордың базалық жиілігі | 1100 мГц |
| Bluetooth нұсқасы | 4.2 |
| Бейне карта | Intel UHD Graphics |
| Кірістер | микрофон/құлаққап шығысы Combo |
| Шығулар | HDMI |
| Өлшемдері (ЛхШхТ) | 24.2х35.8х1.8 см |
| Қатты диск интерфейсі | M.2 |
| Интерфейстер | USB Type-C |
| Камера | HP TrueVision HD |
| USB 3.1 интерфейстерінің саны | 1 |
| Процессор ядроларының саны | 2 ядро |
| Процессордың максималды жиілігі | 2800 мГц |
| Модельдік жыл | 2023 |
| Жинақтағыштардың жалпы көлемі | 256 ГБ |
| Операциялық жүйе | ОЖ жоқ |
| Экранды жабу | күңгірт |
| Орталық Есептеуіш Бөлім | Intel Celeron N4500 |
| ЖЖҚ көлемі | 4 ГБ |
| Экран ажыратымдылығы | 1920x1080 |
| Пернетақтаның орналасуы | Ағылшын |
| Саусақ ізін оқу құрылғысы | Жоқ |
| Wi-Fi стандарты | 802.11ac/a/b/g/n |
| Бейне адаптердің түрі | кіріктірілген бейне карта |
| Қатты диск түрі | SSD |
| Жад түрі | DDR4 |
| Flash-карталарды оқуға арналған құрылғы | Иә |
| Экран жарықтығы | 250 кд/м2 |
- Бағасы: 149 862 ₸



