
Аэрогриль DREAME AF30 белый
- Бар
- Коды:144862188
138 858 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Dreame |
| Тостағанның көлемі | 7 л |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тостағанның жабыспайтын жабыны | Иә |
| Қосымша ақпарат | SmartSteam TriPhase жүйесі ылғалды 71,7%-ға дейін сақтайды, тіпті еттің үлкен бөліктерінде де нәзіктік пен дәмді сақтайды. 7 литр ішкі кеңістік. |
| Автоматты бағдарламалардың саны | 12 дана |
| Қыздырғыш элементтердің саны | 1 дана |
| Тостағандар саны | 1 дана |
| Жинақтау | майды жинауға арналған таба|алмалы-салмалы себет |
| Қыздырудың максималды температурасы | 200 °С |
| Корпус материалы | Пластик |
| Жұмыс бетінің материалы | керамика |
| Қыздырудың ең төменгі температурасы | 50 °С |
| Қуат | 2300 Вт |
| Қыздырғыш элемент | ОН |
| Ерекшеліктері | термоизолированный корпус, защита от перегрева |
| Өлшемдері | 39.2x30.9x32.1 см |
| Пісіру уақытын реттеу | Иә |
| Пісіру температурасын реттеу | Жоқ |
| Басқарма | Сенсорлық |
| Смартфоннан басқару | Жоқ |
| Түсі | Ақ |
- Бағасы: 138 858 ₸










