
Аэрогриль DREAME AF30 Black черный
- Бар
- Коды:144697317
138 858 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Dreame |
| Тостағанның көлемі | 7 л |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6.2 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тостағанның жабыспайтын жабыны | Иә |
| Қосымша ақпарат | 6 функций в 1- аэрогриль, паровой гриль, гриль, разогрев, тостер и духовку.,Dual Zone Cyclonic обеспечивает 360°,Пятиуровневая защита, NTC-датчики |
| Автоматты бағдарламалардың саны | 12 дана |
| Қыздырғыш элементтердің саны | 1 дана |
| Тостағандар саны | 1 дана |
| Жинақтау | нұсқаулық|май жинауға арналған таба|алмалы-салмалы себет |
| Қыздырудың максималды температурасы | 200 °С |
| Корпус материалы | Пластик |
| Жұмыс бетінің материалы | керамика |
| Қыздырудың ең төменгі температурасы | 50 °С |
| Қуат | 2300 Вт |
| Қыздырғыш элемент | ОН |
| Ерекшеліктері | 3D нагрев, Автоматические программы, Предварительный разогрев |
| Өлшемдері | 39,2 х 30,9 х 32,1 см |
| Пісіру уақытын реттеу | Иә |
| Пісіру температурасын реттеу | Жоқ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Басқарма | электрондық |
| Смартфоннан басқару | Жоқ |
| Түсі | Қара |
- Бағасы: 138 858 ₸










