
Аэрогриль TROUVER FD20s Pro 10 л черный
- Бар
- Коды:159842589
95 978 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 10 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тостағанның жабыспайтын жабыны | Иә |
| Автоматты бағдарламалардың саны | 10 шт |
| Қыздырғыш элементтердің саны | 2 дана |
| Тостағандар саны | 1 дана |
| Жинақтау | нұсқаулық|гриль торы|алынбалы себет |
| Қыздырудың максималды температурасы | 230 °С |
| Корпус материалы | Пластикалық|Шыны |
| Жұмыс бетінің материалы | керамика|Металл |
| Қыздырудың ең төменгі температурасы | 40 °С |
| Қуат | 2800 Вт |
| Қыздырғыш элемент | ОН |
| Тостағанның көлемі | 10 л |
| Өлшемдері | 405 х 371 х 291 мм |
| Пісіру уақытын реттеу | Иә |
| Пісіру температурасын реттеу | Иә |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Басқарма | Сенсорлық |
| Смартфоннан басқару | Жоқ |
| Түсі | Қара |
- Бағасы: 95 978 ₸










