
Видеокарта ASUS PRIME RX 9060 XT PRIME OC 16GB GDDR6, PRIME-RX9060XT-O16G 16 Гб
- Бар
- Коды:153932248
564 437 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Asus |
| Бейне жады түрі | GDDR6 |
| Бейне жады жиілігі | 20000 МГц |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| LHR (Lite Hash Rate) | Жоқ |
| Графикалық процессор | Radeon RX 9060 XT |
| Графикалық картаның ұзындығы | 304 мм |
| Интерфейс | PCI-E 5.0 |
| Желдеткіштер саны | 3 |
| Иеленген слоттардың саны | 2.5 |
| Қолдау көрсетілетін мониторлар саны | 3 |
| Максималды рұқсат | 7680x4320 |
| Бейнежады көлемі | 16 ГБ |
| Салқындату | 3 жанкүйер |
| SLI/CrossFire режимін қолдау | Жоқ |
| Графикалық процессор өндірушісі | AMD |
| Өлшем | 304 мм |
| Бейне жад шинасының бит тереңдігі | 128 бит |
| Қосқыштар | HDMI, DisplayPort (2 шт) |
| Қуат қосқыштары | 8-pin |
| Қуат көзінің ұсынылатын қуаты | 550 Вт |
| Серия | Radeon RX 9000 Series |
| Техпроцесс | 5 нм |
| Салқындату түрі | белсенді |
| Графикалық процессордың жиілігі | 2740 |
| Әмбебап процессорлар саны | 2048 |
- Бағасы: 564 437 ₸







