
Вытяжка LEX HYPER 600 GS BL черный
- Қолжетімді емес
- Коды:162483873
171 859 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | LEX |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Ендіру түрі | Шкафқа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қайтаруға қарсы клапан | Иә |
| Қуат тұтыну | 65 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 7 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ауа өткізгіш келте құбырының диаметрі | 150 мм |
| Қосымша ақпарат | Сенсорное управление Fantom с пультом дистанционного управления. |
| Қозғалтқыштардың саны | 1 |
| Шудың максималды деңгейі | 48 дБ |
| Корпус материалы | металл/шыны |
| Ерекшеліктері | периметрлік сору |
| Өнімділік | 1050 текше метр/сағ |
| Жұмыс режимдері | бұру / рециркуляция |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жарықтандыру түрі | жарықдиодты шам |
| Басқарма | Сенсорлық |
| Орнату | ендірілетін |
| Сүзгі | алюминий сүзгісі |
| Функциялар | қашықтан басқару пульті |
| Түсі | Қара |
| Ені | 52 см |
| Ендірме ені | 60 см |
| Басқару элементтері | сенсорлық |
- Бағасы: 171 859 ₸






