
Холодильник LEX LCD485BLID черный
- Бар
- Коды:162483869
531 990 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | LEX |
| Камералар саны | 2 |
| Компрессорлар саны | 1 |
| Жалпы көлемі | 418 л |
| Мұздатқыштың көлемі | 149 л |
| Тоңазытқыш камерасын жібіту | No Frost |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 88 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Дисплей | Иә |
| Балғындық аймағы | Иә |
| Есіктер саны | 4 |
| Шу деңгейі | 40 дБ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автономды суықты сақтау | 7 сағ |
| Есікті іліп қою мүмкіндігі | Жоқ |
| Биіктігі | 185.5 см |
| Тереңдігі | 60 см |
| Қосымша | Холодильник с мощным, экономичным и тихим инверторным компрессором. |
| Қосымша мүмкіндіктер | индикация температуры|режим «Отпуск»|суперзаморозка|суперохлаждение |
| Компрессордың инверторлық түрі | Иә |
| Энергия тұтыну класы | А+++ сыныбы |
| Климаттық класс | SN, T |
| Жабын материалы | металл/шыны |
| Сөрелер материалы | Шыны |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тоңазытқыш камерасының көлемі | 244 л |
| Ерекшеліктері | Холодильник с мощным, экономичным и тихим инверторным компрессором. |
| Мұздатқыш камераны жібіту | No Frost |
| Орналасқан жері | жеке тұрған |
| Мұздатқыш камераның орналасуы | төменнен |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | мұздатқышы бар тоңазытқыш |
| Басқарма | Сенсорлық |
| Салқындатқыш | R600a (изобутан) |
| Түсі | Қара |
| Ені | 75.2 см |
- Бағасы: 531 990 ₸










