
Холодильник MILLEN MBI177.3D белый
- Бар
- Коды:159644565
499 990 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 55 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Дисплей | Иә |
| Балғындық аймағы | Иә |
| Есіктер саны | 2 |
| Шу деңгейі | 41 дБ |
| Негізгі | |
| Камералар саны | 2 |
| Компрессорлар саны | 1 |
| Жалпы көлемі | 241 л |
| Мұздатқыштың көлемі | 64 л |
| Тоңазытқыш камерасын жібіту | No Frost |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автономды суықты сақтау | 11 сағ |
| Есікті іліп қою мүмкіндігі | Иә |
| Биіктігі | 176.9 см |
| Тереңдігі | 55 см |
| Қосымша мүмкіндіктер | температура индикаторы|"Босату" режимі|ашық есік сигналы|қатты мұздату|қатты салқындату |
| Компрессордың инверторлық түрі | Иә |
| Энергия тұтыну класы | А+ сыныбы |
| Климаттық класс | ST |
| Сөрелер материалы | Шыны |
| Мұздату қуаты | тәулігіне 3,5 кг |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тоңазытқыш камерасының көлемі | 177 л |
| Ерекшеліктері | Оповещение о повышении температуры. ECO |
| Мұздатқыш камераны жібіту | No Frost |
| Орналасқан жері | Ендірілетін |
| Мұздатқыш камераның орналасуы | төменнен |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | мұздатқышы бар тоңазытқыш |
| Басқарма | электрондық |
| Салқындатқыш | R600a (изобутан) |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 54 см |
- Бағасы: 499 990 ₸








