
Вытяжка MILLEN MBKHG 601 WH белый
- Қолжетімді емес
- Коды:160112222
204 671 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
|---|---|
| Қайтаруға қарсы клапан | Иә |
| Қуат тұтыну | 100 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 8.5 кг |
| Негізгі | |
| Жылдамдық саны | 9 |
| Ендіру түрі | Шкафқа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ауа өткізгіш келте құбырының диаметрі | 150 мм |
| Қозғалтқыштардың саны | 1 |
| Шудың максималды деңгейі | 42 дБ |
| Корпус материалы | металл/шыны |
| Ерекшеліктері | периметрлік сору |
| Өнімділік | 1050 текше метр/сағ |
| Жұмыс режимдері | бұру / рециркуляция |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жарықтандыру түрі | жарықдиодты шам |
| Басқарма | Сенсорлық |
| Орнату | ендірілетін |
| Сүзгі | алюминий сүзгісі |
| Функциялар | қашықтан басқару пульті, таймер |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 52 см |
| Ендірме ені | 60 см |
| Басқару элементтері | сенсорлық |
- Бағасы: 204 671 ₸










