
Монитор 27" Iiyama T2752MSC-B1 черный
- Бар
- Коды:162481161
251 596 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Iiyama |
| Сенсорлық экран | Жоқ |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 7 кг |
| Экран | |
| Жауап беру уақыты | 5 мс |
| Қосымша сипаттамалары | |
| 90 градусқа бұрылу | Жоқ |
| Қызметтері | |
| 3D қолдау | Жоқ |
| Қуат көзі | |
| Қуат тұтыну | 21 Вт |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кірістер | HDMI, USB, VGA (D-Sub), аудио стерео |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 614 x 403 x 239.5 мм |
| Қиғаш | 27 дюйм |
| Ойын мониторы | Жоқ |
| Қисық экран | Жоқ |
| Контраст қатынасы | 1000 :1 |
| Кадрларды жаңартудың макс. жиілігі | 60 Гц |
| Экранды жабу | шағылуға қарсы |
| Портативті | Жоқ |
| Рұқсат | 1920x1080 |
| Биіктігі бойынша реттеу | Жоқ |
| Тараптардың арақатынасы | 16:9 |
| СК-матрицаның түрі | IPS |
| Жад карталарын оқуға арналған құрылғы | Жоқ |
| Түсі | Қара |
| Жарықтық | 400 кд/м2 |
- Бағасы: 251 596 ₸







