
МФУ KYOCERA 110C233NL0
- Бар
- Коды:160191018
216 119 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Kyocera |
| Интерфейстер | USB |
| Құрылғы түрі | МФУ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 26 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты екі жақты басып шығару | Иә |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 410 × 416 × 457 мм |
| Ethernet интерфейсі (RJ-45) | Иә |
| Айына беттер саны | 65000 |
| Ақ-қара басып шығару үшін максималды ажыратымдылық | 1200 × 1200 dpi |
| Максималды формат | A4 |
| Қолданылу саласы | орта кеңсе |
| Жиексіз басып шығару | Жоқ |
| Фотосуреттерді басып шығару | Жоқ |
| Тұтынылатын қуат | 345 Вт |
| Басып шығару жылдамдығы | Ч/б: до 21 стр./мин. Цвет: до 21 стр./мин. |
| Баспа технологиясы | лазерлік |
| Мөрдің түрі | түрлі-түсті |
| Құрылғы | ҚФБ |
- Бағасы: 216 119 ₸



