
Кондиционер Atlantiq ASAFA-18HRN8-S серебристый + монтажный комплект
- Бар
- Коды:109165827
240 890 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Сыртқы блоктың габаритті өлшемдері | |
|---|---|
| Сыртқы блоктың салмағы | 37 кг |
| Ішкі блоктың габаритті өлшемдері | |
| Ішкі блоктың салмағы | 13.8 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қашықтан басқару пульті | Иә |
| ағындық желдету режимі | Жоқ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қосымша режимдер | түнгі |
| Басқа функциялар мен ерекшеліктер | ауа ағынының бағытын реттеу мүмкіндігі |
| Энергия тиімділігі сыныбы | A+ |
| Жинақтау | су төгетін түтік|кондиционер|мыс қондырғысы (мыс құбыр)|сыртқы блок|қашықтан басқару пульті|электр кабелі |
| Ішкі блоктың шуының максималды деңгейі | 30 дБ |
| Монтаждау жинағы | Иә |
| Қыздыру режиміндегі қуат | 5570 Вт |
| Салқындату режиміндегі қуат | 5280 Вт |
| Қызмет көрсетілетін алаң, шаршы метр | 50 шаршы метр |
| Негізгі режимдер | салқындату / жылыту |
| Жылыту кезінде тұтынылатын қуат | 1643 Вт |
| Салқындату кезінде тұтынылатын қуат | 1542 Вт |
| Желдеткіш жылдамдығын реттеу | Иә |
| Орнату тәсілі | Қабырғалық |
| Түрі | Сплит-жүйе |
| Мобильді құрылғыдан басқару | Жоқ |
| Ауаны ұсақ тазалау сүзгілері | Иә |
| Түсі | Күміс |
- Бағасы: 240 890 ₸







