
Источник бесперебойного питания CyberPower VP1600ELCD
- Бар
- Коды:107064004
199 984 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CyberPower |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Түрі | үздіксіз қоректендіру көзі |
| Шығу қуаты (белсенді) | 960 Вт |
| Шығу қуаты (толық) | 1600 ДА |
| Дыбыстық сигнализация | Иә |
| Қуат қосқыштарының саны | 5 |
| Макс. кіріс кернеуі | 253 В |
| Мин. кіріс кернеуі | 207 В |
| Түрі | сызықтық-интерактивті |
| Шығыс қуат қосқыштарының түрі | CEE 7 (еуророзетка) |
- Бағасы: 199 984 ₸




